ewa farna -foto

3. ledna 2009 v 15:00 | marketa lyčkova


Ewa Farna v redakci Bleskově.cz - Zdroj: bleskově


Mladá zpěvačka Ewa Farna se rozhodla dobýt i srdce televizních diváků. Ne ovšem českých. Svoji první roli získala v polském televizním seriálu Hela w opalach. "Hraju tam puberťačku, která se obléká do černého, nosí piercing a má tak nějak všechno na háku," řekla Ewa v rozhovoru pro server pikant.cz a dodala, že role švihlé holky se jí určitě hraje lépe, než kdyby měla ztvárnit úplně obyčejnou dívku, která není ničím zvláštní. Seriál, který je remakem amerického seriálu Grace pod palbou, má v Polsku obrovský úspěch, zejména mezi teenagery. A podle jejich názoru má Ewa nejen pěvecký, ale i slušný herecký talent.


Mladá úspěšná zpěvačka Ewa Farna natočila videoklip k písni Jaký to je. Jedná se o ústřední píseň seriálu televize Prima Ošklivka Katka. V klipu si zahrála i hlavní hrdinka seriálu Kateřina Janečková.


Vzhledem k tomu, že se celý klip točil na střeše pražského obchodního centra, nemohli jsme se nezeptat, jaké měla ve výškách pocity. "Trochu jsem se bála, ale mám ráda adrenalin a chtěla bych si někdy skočit padákem. Takže v konečném důsledku se mi to líbilo, až na tu zimu," prozradila ošklivka Katka alias Kateřina Janečková.


Jaké zážitky má sama zpěvačka Ewa Farna? "Na natáčení byla super atmosféra a navíc zpívat na střeše ve spojení s romantickým výhledem na Prahu byl pro mě velký zážitek," prozradila Ewa.

Natáčení trvalo dva dny a samotná postprodukce 10 dnů. "Nejhorší bylo dodržet všechna bezpečnostní opatření a uklidňovat kolegy ze štábu, kteří trpěli závratí," prozradil Pavel Jankovský, který měl za televizi Prima natáčení klipu na starosti. Podle jeho slov bylo o bezpečnost všech přítomných dobře postaráno. "Když se točily scény, ve které Katka stojí na samém okraji budovy, kde nebylo zábradlí, dostala samozřejmě bezpečnostní popruhy pro případ, že by nám náhodou přepadla," dodal Jankovský s úsměvem poté, co už všichni stáli na pevné zemi.TV Prima si pro napsání písně Jaký to je vybrala osvědčené autorské duo Gábina Osvaldová - Ondřej Soukup.

Zde se můžete podívat na klip k filmu ,,Ošklivka Katka".


Ewa Farna si zahrává se životem!Ewě to jako Kočičí ženě prostě sluší - Zdroj: Roman SoučekPraha - Nový objev české hudební scény Ewa Farna prodělal radikální změnu image a 23. března vyrazí na turné po osmnácti městech České republiky.

Turné nese podtitul "Zazpívej si na Ewa Tour 2008" a zazpívat si živě s kapelou si může nejlepší interpret její písničky. Stačí jen stáhnout hudební podklad z internetu, nazpívat a umístit na stránky. Fanoušci pak rozhodnou, kdo se zúčastní finále v Praze.

Na tiskové konferenci při příležitosti turné nám Ewa prozradila, že už se koncertů nemůže dočkat. Na scéně, kterou pro ni vyrobili v Itálií, bude prý provádět několik nebezpečných kousků. Například viset na laně. Víc zatím říct nechtěla. "Přijďte se podívat sami, ráda vás uvidím."
"Po zkouškách si dost věřím," pochlubila se nám Ewa. "A když to nezvládnu? Hm, tak to fakt nevím," přemýšlí nad odpovědí. To by však snad Ewě nikdo nepřál, vždyť by tím nejen česká hudba přišla o interpretku, kterou nám může svět závidět.
Žádná rownátka tam už nejsou - Zdroj: Roman Souček

Celou dobu působí uvolněně. Nejdřív představí nový extravagantní účes. "Tady to je metal." A ukáže levou stranu hlavy. "Tohle je pop," otočí se doprava. "A já jsem něco mezi," rozesměje se. Pak se na chvíli ztratí, aby se mohla vzápětí vrátit jako Kočičí žena a předvést divokou ukázku z
A jak se cítí bez rovnátek? "Je to zvláštní. Chvílemi jsem měla rovnátek plné zuby. Když jsem se pak podívala do zrcadla a nebyly tam, v první chvíli jsem se strašně lekla. Musela jsem si zvykat na zpívání bez nich, bylo to legrační. S rovnátky odchází i kus mě," uzavřela.


Ve středu večer se Ewa představila na koncertě hvězd na Žofíně, kde vystoupila spolu s Lucií Bílou, Monikou Absolónovou a dalšími.Ewa Farna skoncovala s ošklivkou


Ewa Farna.


Zářivým úsměvem bez sebemenší chybičky okouzluje nyní teenagerka českého showbyznysu Ewa Farna. Zbavila se totiž rovnátek, s nimiž ještě nedávno nazpívala průvodní píseň k seriálu Ošklivka Katka.Ewa Farna vsadila na double-image. Zprava je něžná romantická holčička...
na double-image. Zprava je něžná romantická holčička...foto:
Hit nazvaný Jaký to je se zrodil na objednávku televize Prima v osvědčené manželské autorské dílně textařky Gábiny Osvaldové a skladatele Ondřeje Soukupa.
Nejen že ho slýcháme díky seriálu téměř v televizi, ale stane se i nosnou melodií tříměsíční "šňůry" Zazpívej si na Ewa Tour 2008, během níž mladinká zpěvačka projezdí křížem krážem celou republiku.
Za téměř dva roky si Ewa na rovnátka tak zvykla, že se po jejich sundání ani nemohla poznat. A navíc dostala trochu strach o svou kariéru. "Jsem zvědavá, jak mi bez nich půjde zpívání. Jen doufám, že nebudu šišlat," přiznala se.
Na turné zpěvačka vyráží už o tento víkend se zcela novou image. Co ubrala v puse, to přidala na hlavě. Kadeřnici nechala volnou ruku a během hodiny se zrodil zcela netradiční účes, napůl popový a napůl metalový. "To se ke mně hodí, já jsem totiž něco mezi tím," říká Farna.
...a z levé nezkrocená divoška.
A nejde jen o účes, pořádná divočina prý bude i celý program. Ewa se bude na pódiu vznášet ve výškách, lyžovat i jezdit na snowboardu jako na skutečné sjezdovce.
Chce tak připomenout svým fanouškům, že je nejen dobrá zpěvačka, ale i lyžařka. Letos vyhrála 11. ročník závodu ve sjezdu Beskydská lyže 2008 a obsadila třetí místo na Zimní olympiádě evangelické mládeže v Polsku.
Ošklivku Katku hraje Kateřina JanečkováOšklivce Katce, kterou v seriálu Primy hraje Kateřina Janečková, zatím rovnátka zůstávají


Nová Ewa Farna: Bez rovnátek a v botách na jehlách!Ewa Farna byla z barevných retro botek nadšená.Mladičká zpěvačka Ewa Farna se na nadcházejícím turné Zazpívej si s Ewou objeví v nové image. Extravagantní oblečení, barevné boty na vysokých podpatcích a hlavně bez rovnátek!
Ewa Farna: Kvůli rovnátkům brečela!

I když už je pár dní nenosí, zpěvačka Ewa Farna je stále označována za propagátorku rovnátek. Díky ní se mnoho teenagerů přestalo stydět za tzv. drátky v puse. A ona ve své osvětě pokračuje!

Ewa Farna stále platí za velkého zastánce rovnátek. "Myslím, že se neví vůbec za co stydět!" přiznává otevřeně idol statitisíců dětí a puberťáků. "Teď mám pocit, jako kdyby s rovnátky odešel kus mého já. Fakt jsem se s nimi sžila," řekla Ewa a netají se, že večer před sundáním rovnátek doma kvůli tomu i brečela.
V pořadu Hádej, kdo jsem! tato půvabná zpěvačka prozradila, proč vlastně rovnátka nosila. V době natáčení tohoto pořadu ještě rovnátka měla. "Já už mám zuby rovné, ale mám posunutou čelist, takže musím rovnátka ještě nějakou dobu mít," řekla ve studiu Farna. "Víš, ale mně se to líbí. Moje přítelkyně má taky rovnátka a já na vás, holky, obdivuju, jak s tím nemáte problém. Prostě je potřebuju - a nazdar bazar, z okolí si nic neděláte," složil poklonu moderátor Petr Vondráček.
Ewa chce rovnátka propagovat i na svém právě probíhajcím turné."Snažím se lidem vysvětlit, že nemusejí být smutní, pokud rovnátka mají. Naopak si z toho mají udělat přednost, jako třeba já. Jsem ráda, protože jsem se od ostatních zpěváků alespoň nejak lišila," říká.
Ewa Farna & Kuba Molęda - Oto Ja (Camp Rock)
životopis


Ewa Farná je mladá česká zpěvačka, která se narodila 12. srpna 1993 v Třinci. Ewa se se svými prvními úspěchy setkala již v roce 2006 - v jejích 13ti letech a to s hitem Měls mě vůbec rád a následujícím albem stejného názvu. Hudební směr, kterým se Ewa ubírá, je nejbližší rocku a Ewa to dává znát i svou vizáží a stylem oblečení.
V roce 2007 vyšlo Ewě druhé album s názvem Ticho, kterému se dostalo opět velmi pozitivních ohlasů jak ze strany médii, tak ze strany fanoušků a posluchačů.
Ewa za svou relativně krátkou kariéru získala i několik ocenění a úspěchů v celostátních hudebních soutěžích, kde jí byla konkurencí třeba Lucie Bílá nebo Lucie Vondráčková.

Ewa je bezpochyby velmi talentovaná a nadaná zpěvačka a je téměř jisté, že naši hudební scénu bude provázet ještě velmi dlouho.

Úspěchy Ewy Farné

- První album ,,Měls mě vůbec rád", vyšlo 6.listopadu 2006 u Universal Music
- Singly: Měls mě vůbec rád a Zapadlej krám
- Druhé album ,,Ticho" , vyšlo 1. října 2007 u Universal Music
- Singl: Ticho a LA LA LAJ
Soutěže a ankety
- 2004 - 1. místo v okresní pěvecké soutěži ve Frýdku-Místku
- 2005 - 1. místo na Evropském festivalu mládeže v Polsku
- 2006 - 1. místo v polské televizní pěvecká soutěži "Šance na úspěch"
- 2006 - Český slavík Mattoni 2006 - "Objev roku"
- 2007 - RGM hudební ceny TV Óčka - "Objev roku"
- 2007 - Deska roku Allianz 2006 - album "Měls mě vůbec rád" se stalo "Nejprodávanějším Debutem v kategorii "Objev roku" (17 308 kusů)
- 2007 - "Objev Ro(c)ku" v anketě časopisu Rock&Pop
- 2007 - Nominace na "Objev roku" Anděl Allianz 2006
- 2007 - platinové album za prodej více než 20 tisíc desek
- 2007 - Nejlepší zpěvačka v anketě JETIX KIDS AWARDS 2007
- 2008 - 4.místo v Českém slavíkovi
- 2008 - Třetí Zpěvačka roku v anketě Anděl Allianz 2007
- 2008 - třetí místo v anketě Týtý v kategorii Zpěvačka
- 2008 - Nejoblíbenější zpěvačka v anketě JETIX KIDS AWARDS 2008

Ewa v Ošklivce Katce!Z Ewy Farné je konečně také úspěšná herečka. Vystoupila totiž v populárním seriálu televize Prima - Ošklivka Katka. Ewa ale ošklivka rozhodně není, ewa je krásná dívka! Její vystoupení můžete zhlédnout na YouTube:Přidáváme také jedno hudební video, Silvestr byl v podání Ewy prostě super:

Závěr roku 2008 zastihl Ewičku ve skvělé formě. Vystoupila v mnoha pořadech. Prozatím vybíráme tři videa. Ewa v Top Star Magazínu:


Ewa v pořadu Babylon - doporučujeme, skvělé video!!


Spousta fotek naší drahé zpěvačky:


NE! Ewa kluka nemá!Popření našeho minulého spotu vycházejícího z článku na bulvárním serveru Super.cz zveřejnila naše oblíbená zpěvačka dokonce na svém webu. Čtěte sami:

Pry mám kluka!:D ! Napsala Ewa !
Vážení, tedka jsem se dozvěděla, že mám kluka:D. Napsal to jeden nejmenovaný bulvární server. Jmenuje se pry Michal, je to student managementu atd...Toho kluka vůbec neznám a v životě ho neviděla! To je na tom to nejvtipnější! Tak jsem Vám to chtěla napsat, protože mě to náramně pobavilo! Tak jen at je jasno, žádného kluka nemám a už vůbec ne nějakého, kterého ani neznám:D. Jinak doufám, že jste si užili Vánoce a přeji Vám bombového Silvestra!:)


Takže Ewa je stále volná. :-).

Má Ewa kluka?Šokující zprávu pro mnoho fanoušků přinesl server Super.cz. Ewa Farna je pravděpodobně zadaná! Jistě najdeme spoustu příznivců, kterým zlomila srdce. Nedá se nic dělat. Jejím přítelem je údajně student a začínající filmař Michal Tesař. Doufajme, že se nechce tímto vztahem pouze zviditelnit, jak se můžete dále dočíst zde. Ewo, hodně štěstí při výběru toho pravého!

Pondělí, 15. prosinec 2008Český slavík: Ewa třetí!!!!V sobotu 13. prosince byla slavnostně vyhlášena anketa Zlatý slavík 2008. Ewa v kategorii Zpěvačka skončila v obrovské konkurenci stálic českého popu třetí. Bronz je neuvěřitelný úspěch, vždyť naše hrdinka se při předávání samou radostí rozbrečela. Sledujte videa z ceremoniálu, písničku Boží mlejny melou a krátký rozhovor s naší bronzovou slavicí!Slovenský Slavík - Ewa s No Name - PrváEwa Farna je vedle České republiky a Polska úspěšná také na Slovensku. Vždyť její turné s kapelou No Name vyšlo báječně! Není se tak co divit, že duo pozvali také pořadatelé Slovenského Slavíka. Společné vystoupení Ewy Farne s kapelou No Name a kultovní písnička Prvá vás jistě potěší:Video z koncertu v BašceSlezský týdeník Horizont na svých webových stránkách občas přinese nějaké to pěkné video a článek ze života Ewa Farné. Tentokrát redaktoři zaznamenali její úspěšné vystoupení v Bašce, v němž tato mladá slečna předčila dokonce Anetu Langerovou. Podívejte se sami -


Ewa Farna: Líbí se mi blonďákServer Super.cz přinesl další video s naší oblíbenou zpěvačkou. Podívat se na něj můžete zde. Ewa přiznala, že se jí ve škole líbí mnoho kluků, včetně jednoho blonďáka. Dozvíte se také informace o jejím společném vystoupení s kapelou No Name...

Reportáž z pobytu Ewy Farne v LondýněTop Star Magazin TV Prima nedávno přinesl zajímavou reportáž z pobytu Ewy Farne v Londýně. Ten si mladá zpěvačka velmi oblíbila. Pokud jste video minuli, neváhejte:
Přísně tajné: Ewa ukázala svého medvídkaEwa Farna se opět objevila na obrazovkách Novy, tentokrát v pořadu Přísně tajné. Podívejte se do Ewina pokoje, do školy a dalších míst. Zjistíte, že naše oblíbená zpěvačka zbožňuje Avril Lavigne a svého plyšového medvídka. Velmi jí to sluší, podívejte se hlavně na její nově nalakované nehty:


Hlasujte pro Ewu v Českém slavíku!V loňském ročníku populární ankety Český slavík se Ewa Farna umístila na skvělém čtvrtém místě. Jak dopadne v tom letošním? Přejme si, aby se vešla do top 3 nejlepších zpěvaček a své umístění tak ještě vylepšila. Pomoci ji k tomu můžete svým hlasem! Navštivte tedy stránky http://slavik.seznam.cz/ a hlasujte! Ewa si to zaslouží.


Ewa zazpívala na Znojemském vinobraní
Vystoupení ve Znojmě se Ewičce náramně vydařilo. Záznamy z jejího představení se již objevují na internetu, nejlepší je zatím video z písničky Jaký to je. Posuďte sami:


Ewa Farna - 5. nejkrásnější mladá zpěvačkaServer Pikant si vzal na paškál mladé české zpěvačky (nesmělo jim být více jak 30 let) a rozhodl se ohodnotit jejich krásu. Ewa Farna je pro mě a pro ostatní fanoušky jistě jasnou adeptkou na první místo, na serveru Pikant se ale umístila až pátá. V očích Aleše Harazima ji překonala Lucie Vondráčková, Markéta Poulíčková alias L.B.P., Tereza Kerndlová a konečně první Iva Frühlingová. Tyto zpěvačky jsou také půvabné, avšak na Ewu rozhodně nemají! Článek s fotkami naleznete


Ewa o hodině matiky: Snad mě nechytne pan učitelZajímavý rozhovor poskytla naše oblíbená zpěvačka přímo ze svého gymnázia. O hodině jí totiž zavolal Vlasta Korec. Ewa se rozpovídala třeba o svých úspěších v Polsku. Turné ale chystá také na Slovensku a to s populární kapelou No Name. Jestli se jí povede jako to české, mají se naši východní sousedé rozhodně na co těšit! Čtěte na serveru Super.cz.
Server Stream exkluzivně zveřejnil ochutnávku z připravovaného živého alba Blíž ke hvězdám. To má vyjít již v listopadu. Klip je to skutečně skvělý, takže se máme na co těšit. Ewě to neuvěřitelně sluší:


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 blackpeggy blackpeggy | E-mail | Web | 25. ledna 2009 v 16:13 | Reagovat

klasa ja ewicku zboznuju

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.