Listopad 2009

pomsty

29. listopadu 2009 v 19:45 | marketa lyčkova _ brušperk
1. v hodině tv zabavit prstinky 2. ve vv ji nenamadně šptncnout do vlasu lepidlem nebo tak něčim 3. řict ji ty si zase přibrala ne ?? 4. blobě radit při testu 5. vlit ji do batohu piti 6. a zbavit se svačin tim že ji je šoupnem do batohu 7. dat ji žvykačku nabo něco hnusneho do boty 8. vzit sešit naosat do něj hrubou poznamku o učitelce a v době odevzdavani tento sešit odepzdat 9. vzit trochu stareho piti nebo jidla a vlit nebo přidat do jeji svačiny 10. vzit přezuvky a dat učitelce na židli 11. dat ji něco hnusniho do kapuce 12. zabarakadovat na wc 13. přilepit zezadu na židli vtipnouo poznamku ) 14. v tv ji prohledat a podreslit zadek u ryfli temberkou nebo tak něči 15. dat ji na židli připinaček 16. zničit ji zyps 17. udělat mastne kruhy pod pažema 18. roznest po škole že ma clupate nohy a nesundava si ponožky vživotě si nemyla vlasy 19. udělat prrrrt na wc a svest to na ni 20. vyměnit lesk za lepidlo 21. pomalu ji vybrat pouzdro

obrázky na horáky

22. listopadu 2009 v 13:52 | marketa lyčkova _ brušperk
Horákovi, foto ze seriálu
Lucie, manželka Jana (Lucie Benešová)
Zamilovaná žena, která se s nadějí dívá do budoucnosti. Liberální hrdinka, která má sklon všechno, co se občas trochu zkomplikuje, vysvětlovat a analyzovat. Je příliš teoretická a racionalistická. Často jedná z pocitu viny, trestá sama sebe tím, že si myslí, že nebyla dobrou matkou a že rozpad manželství byl její vina. Její předchozí manželství s mužem, kterého příliš obdivovala a jenž ji částečně zničil, z ní udělalo ženu, která je snadno ovladatelná a v určitých ohledech nejistá.
Horákovi, Igor Bareš, foto ze seriálu
Jan, manžel Lucie (Igor Bareš)
Kliďas, nadšený kutil, muž velké životní síly a přirozené vřelosti, spontánní a praktický. Je dobrý otec, ačkoliv je trochu autoritářský. Vzhledem k životním okolnostem nemohl studovat a v intelektuálních a kulturních záležitostech má proto v porovnání s Lucií určitý komplex. Má sklony k nepořádku a chaosu, což se čelně sráží s Luciinou obsesí pořádkumilovnosti. Díky své přirozené inteligenci dokáže předvídat, co se stane, s výjimkou Lucie, která ho vždycky dokáže svými reakcemi překvapit. Jeho přístup k životu je tradiční, ale ne tak jako u jeho bratra a učitele Stanislava.
Horákovi, Hana Benešová
Eva, Luciina starší dcera (Hana Vagnerová)
Uprostřed puberty musela opustit prostředí, na které byla zvyklá, a začít nový život kvůli rozhodnutí své matky, což nelibě snáší. Obdivuje svého otce a velmi jí chybí, ale před matkou to skrývá, aby jí neublížila. Svěřuje se s tím pouze své babičce Zdeně. Má pocit, že je středem světa a všechno konvenční odmítá. Ve vztazích a ve všem, co má ráda, je velmi vášnivá a vznětlivá. Připadá si zvláštní a jiná než ostatní. Občas bere věci příliš vážně, podobně jako její matka, což je častým důvodem jejich hádek. Po své matce zdědila rebelství a touhu po nezávislosti.
Tereza, Luciina mladší dcera (Mariana Prachařová)
Je spontánní, nepřemýšlí o důsledcích toho, co říká. Je to malá princeznička, Barbie, ačkoliv má ráda fotbal. Je materialistická, velmi zábavná, se sklony k nekontrolovatelnému bláznění. Velmi úzkostlivá. Je dobrá kamarádka. Po své matce zdědila výřečnost a schopnost racionalizovat jakýkoliv konflikt. Často je hlasem své introvertní starší sestry.
Tomáš, Janův nejstarší syn (Jakub Chromeček)
Hodný kluk s jednoduchým přístupem k životu. Dokud nepřijede Lucie a nepřevrátí jeho život naruby, nemá ambice být něčím nebo někým jiným, než byl dosud. Jeho představa štěstí je najít si práci, která by mu bez velkého úsilí zajistila slušnou životní úroveň, což je často předmětem jeho sporů s otcem. Nerozumí komplikovanému ženskému světu, plnému důmyslností a náznaků, které jdou mimo jeho chápání.
Ondra, Janův prostřední syn (Jan Komínek)
K holkám se chová hrubě. Je arogantní, povýšený, rád se předvádí, ale hluboko uvnitř je citlivý. Je zranitelný a potřebuje lásku. V kontaktu s opačným pohlavím rád dává najevo své opovržení a je nenapravitelný provokatér. Opravdový vůdce party. Jeho chování je jen krunýřem před vnitřní zranitelností.
Kuba, Janův nejmladší syn (Marek Zeman)
Milující, smířlivý, potřebuje ochranu, velmi hodný... Je opakem rebela. Je dětskou obětí. Shazuje se tím, že plácá bez rozmýšlení.
< něco jinééého !!!!!!!!


phota :
Hanka Vágnerová- Eva
Horákovi, foto ze seriálu
Jakub Prachař- Patrik

´Holky´ Horákovic - Hanka Vágnerová, Lucie Benešová a Marjánka Prachařová - foto: Adéla Bartoníčková a ČT (Jana Jiřičková)
Seriál Horákovi
Seriál Horákovi
Seriál Horákovi
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Horákovi, foto ze seriálu
Láska stala se nám osudem
Komu jednou budík zazvoní
Že je láska načase
Bloudí jako Quijote na koni
Zastavit už nedá se
Jen tuší, co hledá, klame ho zrak
Nic neví, je věčný žák
On a ona dvakrát našli se
Štěstí za dva mají mít
Ale u nich navzdor matice
Sedmi má se násobit!
Kdo věří a doufá
Těžko to vzdá
Kdo hledal, ten vyhrává
To jeden plus jedna
Vzkazují nám
Když osud tě přehlíd', jdi do něj sám!.......
Horákovi - Igor Bareš a Lucie BenešováHorákovi, foto ze seriálu
Horákovi, foto ze seriálu
Horákovi, Igor Bareš, foto ze seriálu
Horákovi, Hana Benešová
Horákovi, Igor Bareš, Marek Zeman, foto ze seriálu
Horákovi - Igor Bareš a Lucie Benešová
Horákovi, foto ze seriálu
Horákovi, Igor Bareš, foto ze seriálu
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Kliknutím na obrázek zavřete oknoHorákovi
seriál HorákoviHorákovi - Igor Bareš a Lucie Benešová


Kliknutím na obrázek zavřete okno
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Kliknutím na obrázek zavřete okno
Kliknutím na obrázek zavřete okno

horákovi = du z informatiky

22. listopadu 2009 v 13:39 | marketa lyčkova _ brušperk
Horákovi je rodinný seriál, který vysílá čt1. Je o Janu Horákovi (Igor Bareš) S dětmi Tomášem, Ondrou a Kubou, který si vezme Lucii (Lucie Benešová) s dcerami Evou a Terezou. Zažívají mnoho zážitků. Nejdříve se Tomáš zamiluje do Evy, ale pak kvůli Markétě (jeho učitelce) a kvůli tomu že Eva je jeho sestra "odmiluje". V druhé řadě je však Eva zamilovaná do Tomáše a jejich životy začínají být čím dál propletenější. Ondřej je prohlášený rošťák a spolu se svou partou dělají různé rošťárny. Do třídy chodí se svou nevlastní setrou Terezou a jeho nevlastní matka Lucie je jejich třídní. V seriálu je ovšem mnoho dalších lidí.

a nebo :
Lucie byla Janovou první láskou, Jan byl první láskou Lucie. Lucie tehdy byla nejhezčí dívkou ve čtvrti a on, kluk od vedle, byl dítě jako všichni ostatní. Byl do ní blázen, ale ona měla jiné plány. Když jí bylo osmnáct, odešla studovat do Brna a on ji ztratil. Provdala se a měla dvě dcery. Jan se oženil a měl tři syny. Pak jeho žene zemřela. Její manželství se rozpadlo, a jak tomu osud chtěl, potkali se tihle bývalí sousedé náhodou na silnici a po dvaceti letech a oni znovu zamilovani až po uši. Teď se rozhodli pro svatbu a všech sedm bude muset žít pod jednou střechou ve čtvrti, kde Jan s Lucií vyrostli.
Holky a kluci se potkávají až na svatbě. Kluci otevřou dívkám svůj dům a ty do něj ne příliš dobrovolně a s rozpaky vkročí.
Společná koupelna, ve které je ráno přetlak, společná snídaně, při které kluci jedí párky a holky "zrní a trávu", společné peníze, kterých se někdy nedostává.

"Horákovi" jsou vtipným seriálem o složitém fungování moderní rodiny.
Momentálně ho mužete sledovat každou neděli v 17.15 na ČT1
popis jednotlivých osobností :

PÁR
ona: Lucie
Pořád má pocit viny. Pochybující a nejistá. Touží po vášni. Optimistická a pozitivní.
Povolání : učitelka
věk : 38
Je to zamilovaná žena, která se s nadějí dívá do budoucnosti. Často jedná z pocitu viny, trestá sama sebe tím, že si myslí, že nebyla dobrou matkou a že rozpad manželství byl její vina. Má pocit, že musí napravit spoustu chyb. Její předchozí manželství s mužem, kterého příliš obdivovala z ní udělalo ženu, která je snadno ovladatelná a v určitých ohledech nejistá. Je pořádná, puntičkářská. Své dcery vychovávala s velkou tolerancí.
Má ráda:
Návštěvu kina s dcerami, po nakupování a před "lehkou" večeří. Má spoustu bot. Až příliš. Ráda utrácí ze své kreditní karty.
Nemá ráda:
Nepořádek, pocit viny, že utrácí ze své kreditní karty, svého bývalého manžela.
Cíle:
Chce, aby její manželství fungovalo, chce cítit vášeň, jakou nikdy nepoznala. Chce pro své dcery vytvořit opravdovou rodinu. Chce se se vším vyrovnat a stát se matkou tří nových synů. Po letech bez zaměstnání chce překonat nejistoty v nové práci. Stručně řečeno, chce převzít kontrolu nad svým životem po boku muže, kterého miluje.

on : honza
Jeho přístup k životu je tradičn. Roztržitý, s velkou dávkou fantazie.
Pro svou upřímnost a šlechetnost je ve čtvrti velmi oblíben. Je milující otec, který své syny vychovává přísný. Je dobrý otec. Má sklony k nepořádku a chaosu. Jeho přístup k životu je tradiční, ale ne tak jako u jeho bratra a učitele Stanislava.
Má rád:
Klidný život. Je nadšený kutil a vždycky se snaží opravit ledničku nebo udělat cokoliv v domě sám, dříve než zavolá opraváře. Miluje fotbal. Je expert na klobásky. Během snídaně věnuje pět minut čtení časopisu o fotbale.
Nemá rád:
Centra měst, dopravní zácpy, stres. Představu, že by jeho syn Tomáš úplně přestal studovat, jako to před lety udělal on. Když se mu tchýně plete do života. Když je jeho žena smutná.
Hlavní cíle:
Být šťastný s Lucií a udržet rodinu pohromadě. Dokázat čeho všeho je schopný, protože život nekončí ve 40.

holky :
Eva - starší dcera Lucie
Rebelka, přecitlivělá
Uprostřed puberty musela opustit prostředí, na které byla zvyklá, a začít nový život kvůli rozhodnutí své matky. Obdivuje svého otce a velmi jí chybí, ale před matkou to skrývá, aby jí neublížila. Svěřuje se s tím pouze své babičce Zdeně. Ve vztazích a ve všem, co má ráda, je velmi vášnivá a aktivní. Připadá si zvláštní a jiná než ostatní. Občas bere věci příliš vážně, podobně jako její matka, což je častým důvodem jejich hádek.
Má ráda:
Hudbu, zvláště takovou, která je příliš emotivní (nehledě na to, jestli jde o operu nebo něco jiného). Zbožnuje literáturu a Jana Nerudu.
Cíle:
1) Být nezávislá a vrátit se zpátky do Brna, jediného místa, kde může být šťastná.
2) Najít někoho, kdo jí bude rozumět.

Tereza - mladší dera Lucie
VElmi bystrá. Upřímná a otevřená a sobecká.
Nepřemýšlí o důsledcích toho, co říká. Je to malá princeznička, Barbie, ačkoliv má ráda fotbal. Je velmi zábavná, se sklony k nekontrolovatelnému bláznění. Je dobrá kamarádka.
Má ráda:
Všechno, co dělá se svými kamarádkami - zpívání, tancování, nakupování. Komedie, televizní programy ze společnosti. Převlékání. A především - ráda dává najevo svůj názor. Čtení časopisů, aby věděla, co je in.
Nemá ráda:
Všechno, co má ráda její sestra. Cokoliv levného, nudného, hloupého... šmejdy.
Cíle:
Vytvořit si svět, který by jí vyhovoval a stát se předsedkyní třídy. Vystudovat vysokou školu a cestovat po světě.
Překážky:
Je jí 11 a myslí si, že ještě neřekla všechno.

kluci :
Tomáš - nejstarší syn Honzy
Stydlivý jako jeho otec. Intelektuálně poněkud líný, blázen do fotbalu. Trochu darebák.
Je to hodný kluk s jednoduchým přístupem k životu. Nikdy nespěchá. Nemá žádné dlouhodobé cíle. Dokud nepřijede Lucie a nepřevrátí jeho život naruby. Jeho způsob přijímání věcí "tak, jak jsou" a tendence zjednodušovat problémy řadu poněkud komplikovanějších lidí z jeho okolí rozčiluje. Neužívat si a nebýt šťastný je podle něj zločin. Jeho představa štěstí je najít si práci, která by mu bez velkého úsilí zajistila slušnou životní úroveň, což je často předmětem jeho sporů s otcem. Nerozumí komplikovanému ženskému světu, plnému důmyslností a náznaků, které jdou mimo jeho chápání. Věci vidí černobíle.
Dobré jídlo, dobré, jednoduché věci. Je velmi společenský. A především má rád Evu, do níž se zamiloval na první pohled.
Nemá rád:
Komplikace a námahu
Cíle:
Žít a nechat žít. Získat Evu. Být dobrý fotbalista a živit se tím.

Ondřej - prostřední syn Honzy
Nezvladatelný, velmi zábavný
K holkám se chová hrubě. Je arogantní, povýšený, rád se předvádí, ale hluboko uvnitř je citlivý. Je zranitelný a potřebuje lásku. V kontaktu s opačným pohlavím rád dává najevo své opovržení a je nenapravitelný provokatér. Opravdový vůdce party. Jeho chování je jen krunýřem před vnitřní zranitelností. Zkrátka - celý Bart Simpson.
Má rád:
Provokování okolí, vtipy, říhání a to, když kvůli tomu ženské křičí.
Nemá rád:
Dávat najevo své city, romantické filmy a školu.
"boží trest". Škola, to "vězení".

Jakub - nejmladší syn Honzy
Pozorovatel, velmi citlivý, stydlivý a milující.
Milující, smířlivý, potřebuje ochranu, velmi hodný... Je opakem rebela. Je dětskou obětí. Shazuje se tím, že plácá bez rozmýšlení.
Má rád:
Dobrodružné knihy, zvířata, pohádky, které mu vypráví táta a strýc. Pusy, objímání, pochvalu a jakékoliv projevy citu a lásky.
Nemá rád:
Horory, tmu. Když zůstane sám. Rodinné hádky. Když si ho nikdo nevšímá.

Vedlejší postavy
Zdena - babička
Stanislav - Janův bratr
Soňa - učitelka a přítelkyně Lucie
David - bratr Soni
Eda - manžel Soni
Filip - číšník v baru
Patrik - syn Soni a Edy


čaw >

13. listopadu 2009 v 19:44 | marketa lyčkova _ brušperk
cawky dneska sem mela oslavu tak mam konecne wice naušnic :D byla to fakt suupr oslawa a tolik darečku už se děšim na dalši ....
a cwo wy nosite fialowe oblečeni ??? LETos je to w modě a mate kozacky na velkym klepacim podpatku ?? ps: taky moda
a taky sem slyšela že přišti rok bude in : černa šeda přirodni a bila barva taky se budou nosit bega hodne leginy :D aspon wite co na vanoce ......

colorful.jpg color image by emo-love-emo

♥ , for sb

9. listopadu 2009 v 18:08 | marketa lyčkova _ brušperk
♥♥
♥♥♥
♥♥
♥♥
♥♥♥
♥♥
♥♥
♥♥♥
♥♥
♥♥
♥♥♥
♥♥
♥♥
♥♥♥
♥♥
♥♥
♥♥♥
♥♥
♥♥
♥♥♥
♥♥

< for my sb ....

nabor nových sb

7. listopadu 2009 v 13:41 | marketa lyčkova _ brušperk
takže mam tady nábor novách sb
blog :
nick :
jak si našel/a muj blog :
proč chceš byt moe sb ?? :
jak často sem budeš chodit :
očem je tvuj blog ?:

fakta o mym sb Lady.Miley

7. listopadu 2009 v 13:30 | marketa lyčkova _ brušperk
sme sb už delši dobu
je to dobré sb
blog :http://ashley-miley-charmed.blog.cz
oblibena barva :modra a ruzova
toto napsala o svem blogu : je o tom co mam rada
o ashley,miley,charmed a stmivani selena a taylor
.
.
ted nake obrazky z jejiho blogu :

fakta o mym sb shanenka(jana)

7. listopadu 2009 v 13:22 | marketa lyčkova _ brušperk
takže sme sb uz delsi dobu
je to dobré sb
oblibena barva čarná,filalová
toto napsala o svem blogu : je o vsem co me zajima hlavne o charme
.
.
ted nake obrazky z jejiho blogu :
Alyssa Jayne Milanohttp://www.9sn.net/resim/Avril-Lavigne_24.jpgČarodějkyČarodějkyAlyssa Jayne Milano

fakta o mym sb Kathuska a Terushka

7. listopadu 2009 v 13:11 | marketa lyčkova _ brušperk
sme sb chvilku
ale je to dobré sb
oblibena barva :modrá,bílá,černá
toto napsala o svem blogu : založený 25.března
.
.
ted nake obrazky z jejiho blogu :

free image host
free image hostfree image hostfree image host

fakta o mym sb × Anka..^^

7. listopadu 2009 v 12:53 | marketa lyčkova _ brušperk
sme sb chvilku
ale je to dobré sb
oblibena barva :Rainbow is best ? (všechny jsou svým způsobem cool)
toto napsala o svem blogu : NO VLASTNĚ SE KTETO OTAZCE NEWYJADŘILA
.
.
ted nake obrazky z jejiho blogu :
králík
jukně te se na jeji blog u některych članku si hezky zabulite .....

fakta o mym sb RACHEL22

7. listopadu 2009 v 12:28 | marketa lyčkova _ brušperk
takže sme sb uz delsi dobu
ale je to dobré sb
oblibena barva modra
toto napsala o svem blogu : je o všem, co mám ráda
.
.
ted nake obrazky z jejiho blogu :


ahoi

7. listopadu 2009 v 12:08 | marketa lyčkova _ brušperk
Ahoi tak sem se rozhodla dodelat to o těch mych sbenkaaach
zrovna papam polivku
rajskou ...........................................
no a pak se na to vrnu
dneska mě čeka oslava s rodinou
no mooc se netesim
bo si budu muset hrat se sestrenkou
ale zase bodu darecky :D


o blogu

5. listopadu 2009 v 16:00 | marketa lyčkova _ brušperk
tento měsíc :
počet návštěv : 404 to je o 47 vice než předchozí
komentáře : 77 to je o 15 méně

postřehovka

3. listopadu 2009 v 16:58 | marketa lyčkova _ brušperk
your nick :
web:

prvni dostane dyplom
a pak dalši vylosovani 2 jej dostanou taky .....
:D
TAK PIIIIŠTE !!!!!!!!!!!!!!!